Sevgilim neden sürekli benden kaçıyor?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.491 görüntülemeYorum Yazın
Sevgilim neden sürekli benden kaçıyor?

SORU:

22 yaşında bir kadınım. Yaklaşık 2 yıldır erkek arkadaşımla ilişkiye giriyorum. Ama sevgilim artık benden kaçıyor. Neden acaba?

 

CEVAP:

Tabii kaçar, bugüne kadar kaçmadıysa sabrından! Senin aklın sadece ilişkide. ‘Daracık sokakları duman bürüdü’ türküsünde olduğu gibi senin de daracık ruhunu seks bürümüş. Arkadaşın da bu yolda 2 yıl yürüdü. Yolun sonunda monotonluk göründü. “Git git bitmez, bu hayat böyle çekilmez” diyen arkadaşın kurtuluşu kaçmada aradı. Bu kararı ikinizin de işine yaradı. Arkadaşın evli mi? Ya sen? Çoluk çocuk… Değil mi ya… Birde başta koca… Yollara mayın döşenmiş, arkadaşın 2 yıl şans eseri mayınlar patlamadan geçmiş. Şimdi aklı başına gelmiş ve seni terk etmiş. Bugünlerde uzatmaları oynuyor, gözleri fıldır fıldır yeni birilerini arıyor, haberin ola.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sevgilim neden sürekli benden kaçıyor? (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ekin dedi ki:

  Ya sevgilin nasil kaciyor yani bunu bi acikla
  benimde sevgilim ben nezaman onunla bulusmak istedigimde yani kavusmak
  ilk defa kavuscam ona ve her konu acildiginda yeni bir ise gircek gemi turu yani isi cikiyor ve gelecek icin calismasi gerekiyormusmus muss ben 3000km uzakliktan onun icin geliyorum ama o bi kac hafta iicn ise gidiyor
  iste napican ben onun icin geliyorum ama o napiyo ise gidiyor ama onu yakalicam

 2. ada güven dedi ki:

  Ulaşılmazlık her zaman insanı çeker ve alt yapısı olmayan özveriye , emeğe , sevgiye ,dostluğa ve olgunlaşmamış bir birlikteliğe dayanan ilişkide sadece cinsellik ön plana çıkar ve zamanla herkez hevesini alır ve farklı arayışlara girer..Senin ilişkin ömrünü doldurmuş erkek arakadaşın senden kaçarak büyük ihtimalle araya mesafe koyuyor.Send e otourup ilişkini tekrara gzöden geçir ve onu çağırıp karşılılklı saygıya dayanarak knouşup derdinizi anlatın.Yürümeyeceğine kara verirseniz birbirinizi yıprıtmadan ve birbirinize saygınızı kaybetmeden ayrılın..Veya ilişkinizi sadece cinsel birlikteliğe d eğil daha sağlam temellere oturtup devam edin…

 3. xboys dedi ki:

  erkekleriniz sizden tabi kaçar .. önemli olan kaçırmamak değil kaçanı getirmek siz filenizi sıkı tutun sırt pırt ilişki içinde olmayın tadı kaçar erkekte soğur isteği kaçar ve kendiside kaçar .. ilişkiyede hiç girmediyseniz yada 1-2 defa girdiyseniz ya ilişkinizi beğenmeiştir yada sizden sıkılmıştır erkenden onu elde tutmak için onu baştan çıkarın her isteğini vermeyin derim ben 16 yaşında bir erkek olaraka 7 neyse 70 de öledir bu alemde ..

 4. AVNI AYCI dedi ki:

  ERKEKLERIN TIPIK BIR OZELLILIGIDIR BAKTI KARSISINDAKI KIZ HABIRE RAHAT RAHAT yapıyor .ERKEK ARKADASIN SENDEN BIKTIGI ICIN SENDEN KACIYOR,O SIMDI BASKA MAZILER PESINDEDIR VEYA COKTAN BASKASINI BULMUSTUR.SENI ARA SIRA GORUYORSA ODA UZATMALARI OYNADIGI ICINDIR.SEN SEN OL HER ONUNE GELENle yapma .NAMUSLU BIR GENC GIBI EVLENECEGIN ADAMI BEKLE BIR DAHADA BOYLE MAZILERE GIRME.NERDEN BILIYORSUN AIDS KAPMAYACAGINI VEYA HEPATIT HASTALIGINI.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.