Sevgilimin ağzı kokuyor

Kategori: Cinsel Sorular - 997 görüntülemeYorum Yazın
Sevgilimin ağzı kokuyor

Sevgilimin ağzı kokuyor nasıl iyileştiririz?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sevgilimin ağzı kokuyor (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Ağız kokusu çok geniş sağlık sorunlarının habercisi olabilir. Örneğin ben yaşadığım böbrek rahatsızlığı nedeniyle, şimdi şimdi yenebilmiş olsam da az da olsa bir ağız kokusuna sahibim. Bu değişmez bir yapı sorunu. Sevglinizde de bir ağız ya da iç organ sorunu nedeniyle bir koku gerçekleşiyor olabilir. Bunun için önce düzenli diş fırçalamasını rica etmelisiniz. Kozmetik değil de nitelikli ve özel dişmacunları kullanmalısınız. Sonra da kokuda azalma görmüyorsanız ilgili bir doktora başvurmalı ve yardım istemelisniz. Yıllar sonra çok ilerlemiş bir hastalığı farketmektense şimdiden kontrol ettirmek çok daha iyidir..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    TURKIYEDE INSANLARIMIZIN COGU AGIZ SAGLIGINI IHMAL EDIYOR.SABAH VE AKSAM MUTLAKA DISLERINIZI FIRCALAMANIZ GEREKIR.FIRCALAMA ESNASINDA DILINIZIDE TEMIZLEYIN.DIL UZERINDEKI BROSLARIN ARASINDADA INCE KALINTILAR KALIR.HERGUN DIL TEMIZLENMESI GEREKLIDIR.AYRICA GUN ICINDE AGIZ ARADA BIR AGIZ LOSYANIYLAN AGZINIZI CALKALAMANIZ GEREKLIDIR.BUTUN BUNLARI YAPTINIZ HALAN KOKUYORSA BIR IC HASTALIK VAR DEMEKTIR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.