Sevgilimin vajinasını yalarken midem bulanıyor

Kategori: Cinsel Sorular - 2.640 görüntülemeYorum Yazın
Sevgilimin vajinasını yalarken midem bulanıyor

Sevgilimin vajinasını yalarken midem bulanıyor çok kötü kokuyor o onu yalamamdan çok hoşlanıyor. ne yapmalıyım

Murti tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sevgilimin vajinasını yalarken midem bulanıyor (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Oral tatmin kişiden kişiye değişebilen bir durum. Ancak bir erkek için ne kadar göreceli olsa da kadın vajinasını yalamak çoğunlukla kötü olmayı bırakın karşı konulmazdır ve fantazinin temellerinden biridir. Elbetteki bunu yapmak ya da yapmamak sizin elinizdedir. Ancak daha önce düzenli ilişkilerde hiç bulunmadıysanız bunun size garip gelmesi en başta normaldir. Buna alışmaya çalışmanızı öneririm. Ancak yine de kötü derecede ciddi bir koku varsai bu kız arkadşaınızın yeme alışkanlıklarından kaynaklanıyor olabilir. Ya da kadın hastalıkları ile ilgili bir durumdur. Beraber konuşarak buna çözüm aramalısınız..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    SEVGILINIZIN VAJINASI COK KOTU KOKUYORSA IKI NEDENI VARDIR BIRISI SEVGILINIZIN IC HASTALIK OLABILIR YADA SEVGILINIZ HIJYEN KURALLARINA UYMUYOR.SIZINLE BIRLIKTE OLMADAN ONCE VAJINASINI IYICE YIKARSA BU SORUN IC HASTALIK YOKSA ORTADAN KALKAR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.