Sol yumurtam çok küçüldü

Kategori: Cinsel Sorular - 1.242 görüntülemeYorum Yazın
Sol yumurtam çok küçüldü

SORU:

Ben geçen sabah sol böbreğimin biraz aşağı tarafında sancıyla uyandım. Ertesi gün sol yumurtamda bir şişme oldu. Doktor “İltihap” dedi. İlaç ve krem verdi. Şişlik 1 ayda geçti. Bu sefer de zamanla sol taraftaki yumurta aşırı derecede küçüldü (bir nohuttan daha küçük). Ama sağ taraf normal. 4 farklı doktora gittim. Biri “Sorun olmaz” dedi. Diğeri, hormon testi istedi. İki kez sperm testi de yaptılar. Birinde yüzde 50 hareketli, 4000 hücre, diğerinde ise yüzde 50 hareketli ve 11000 hücre olduğu söylendi. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP:

Anladığıma göre bir idrar yolu enfeksiyonu sonrası iltihap testisin ize geçmiş, orşiepididimit oluşmuş ve testisiniz dumura uğramış. Artık tek fonksiyonel testisiniz var, normalde yeterli olmalı fakat verdiğiniz sperm sayıları düşük. Kaliteli bir sperm ve hormon tahlili yapılarak duruma göre hareket edilmeli. Ayrıca bu durumun diğer tarafta da olmaması için önlem alınmalı.

Anahtarı kontağa takıyorum ama çeviremiyorum, neden?

54 yaşında bir delikanlıyım. 20 yıllık evliyim. Anahtarımı kontağa takıyorum ama çeviremiyorum. Eşim de bu durumdan bıkmış halde. Ne olur bana yardım edin.

Helal olsun sana. 54 yaşında delikanlı olmanın yollarının kitabını yazsan diyorum. Seni de gıpta ile selamlıyorum. Senin anahtar kilide uymamış anlaşılan. Aynı anahtar, aynı kilit, bu işte var bir bit. Önce onu bulup başını ezelim, sonra seninle baş başa gezelim. Orada sen bana bu delikanlılık sırrını açarsın, ben de çözümünü sana söyledikten sonra sen vizit ödemeden kaçarsın. Anlaştık mı? Öyleyse ver elini muhterem, beni etmeden verem, tokalaşalım. Anahtarı mı, kontağı mı yağlayacağız ona bir bakalım. O da olmazsa eskisini onarıp yine yerine takalım. Kontak da, anahtar da tıkır tıkır işlesin, yengemiz de ödül olarak bana bir mantı pişirsin.

Cinsel organımı bacağıma bağlayıp geziyorum

29 yaşında bir erkeğim. Size Yozgat’tan yazıyorum. Cinsel organımın boyu 23 santim. Hiçbir zaman inmek bilmiyor. Bu yüzden rahatsız oluyorum, Onu sürekli bacağıma bağlayıp geziyorum. Penisim hep ereksiyon halinde olduğundan pantolonları deliyor. Acaba ne yapmalıyım?

Bağlamasına bağla da, dikkat et sicim sağlam olsun. Nene lazım, ipi koparıverirse hangi yuvaya gireceği belli olmaz bu azgın meretin! Bağlarken de atın başını, bacağa paralel ama 30 derece dışarı doğru bağla. Açlık başına vurup çıldırmasın. Gelelim şu yırtık pantolonuna; dikkatli ol, sakın pantolonu ters giyme. Yırtık delik arkaya gelmesin, cümle alemin de aklına şeytan girmesin. Oflu Hoca bir gün duvar dibine çişini yapıyor, köşe başından 3-4 kadın çıkıp birden korkuyla ufak bir çığlık atıp birbirlerine sokuluyor. Oflu Hoca, başını çevirip şöyle bir bakıyor. “Hanımlar korkmayın, tutayrim onu” diyor, Oflu Hoca’nın sözüne uy, sonra seninkine bir pantolon diktir, onu yuvasına koy. Böyle başa böyle tarak. Böyle bir soruya da bizden böyle bir varak.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!