Sürtünerek ilişki yaşadım hamile miyim?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.304 görüntülemeYorum Yazın
Sürtünerek ilişki yaşadım hamile miyim?

SORU:

bn 18 yasnda bi kızım sevqilmle 1,5 ay önce sürtnmyle ilskiye girdik vajinama birz yakın bi yere bosalmış olaydan 10 qün sonra adet oldm sonra 26 qün sonra bida adet oldum mide bulantısı fln olmuo acaba hamilemiym ??

CEVAP:

SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sürtünerek ilişki yaşadım hamile miyim? (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] Devamini Oku: Sürtünerek ilişki yaşadım hamile miyim? […]

 2. minimalis08 dedi ki:

  sewqili arkadaşım bende qenç oldqumdan arkadaşm diorum ben tecrübelymdir hamle olan insan adet olmazz çok ama çok kçk bir itimaldir sperm içine qirmedqi sürece olmaz bir şey bana qüwen korkmana qerk yk

 3. sude dedi ki:

  ya arkadaşım 15 yaşında ilişkiye girilir mi olmaz öyle hele bir büyü günler çuvala girmedi ayrıca için rahat olsun hamile insan adet olamaz hamil değilsin

 4. Batu dedi ki:

  Her birey kendi isteğiyle olduğu sürece istediğini yapabilir. Lütfen karışmayalım Sude Hanım.

 5. someone.. dedi ki:

  bende 16 yaşındayım ve sevgilimle 7 aydır çıkıyoruz haftada en az 2 kere sex yapıyoruz kendi isteğiyle olduğu sürece karışamassınız sonuçta.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.