Ters ilişki kaç yılda anlaşılır ?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.559 görüntülemeYorum Yazın
Ters ilişki kaç yılda anlaşılır ?

Ben esimle 2005 yilinda evlendim esim o zaman 19 yasindaydi gecen sene bana dava acti ve su an ailesi ve Ben mahkemeligiz ifadesinde esim bana ters iliskide bulundu dedi ve ekledi doktora gitmis ve doktor ters iliskiye girilmis diye rapor vermis ve bana raporu gostermediler ve bede supeye dustum ve size soruyorum varsa Boyle birsey kacyilda anlasilir

Cem tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ters ilişki kaç yılda anlaşılır ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. siberzalim dedi ki:

    kaç yılda anlaşılır derken ben sorunu tam anlamadım.geçmişte sen eşinle ters ilişkiye girdinmi girmedinmi?

  2. ka dedi ki:

    Eşinizle çok küçük yaştayken evlenmişsiniz, o o yaşta daha çocuk sayılır. Çocuk sayılabilecek birini ailesi nasıl evlendirir bilemiyorum. Ama birbirinizi sevior musunuz onu dabilemiyorum. Eğer ters ilişkiyi onun gönlü isteği dahilinde yaptıysanız bunu anlatabilirsiniz, anlatım biçiminizden anlaşılacaktır doğruluğunuz. Ancak istemeyerek yaptıysanız zaten yaptığınız büyük yanlıştır. Bu yanlışınız ortada varsa, cezai yaptırımını da kabul etmek boynunuzun borcudur..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.