Ters ilişkiden son adetler düzensizleşti

Kategori: Cinsel Sorular - 1.076 görüntülemeYorum Yazın
Ters ilişkiden son adetler düzensizleşti

kız arkadasımla ters ilşkiye girdik adet deyil di üzerinden iki hafta gectii ve kız arkadasım her ay düzenli olarak adetini görüyodu ama ters iliskiden sonra şimdi bana yarım günden az adet oldunu ve 4 gün gecmesine ragmen halen olmaması onuda benide korkutuyor ben pikolajikmem cok kötüyüm ve kız arkadasım intharı bile düsünüyo dogu yöresinde oldumuz için ne olur bize yardımcı olunnnn :(:(:8:(

sansız delikanlı tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ters ilişkiden son adetler düzensizleşti (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Adet düzensizliğinin kaynağı bu endişeniz olabilir. Yani çok düşündüğü ve endişe ettiği için psikolojik bir nedenle düzensizleşmiş olabilir. Öncelikle siz en çabuk biçimde bir kaçtane gebelik testi alıp uygulamalısınız. Muhtemelen sonuç sizin endişenlendiğiniz gibi çıkmayacaktır. Ancak çıkması halinde de lütfen üzülmeyin heyecanlanmayın. Tanıdıklarınızdan uzakta bir doktorla iletişime geçip ne yapabileceğiniz öğrenin. Sorun olmadan ve kimse anlamadan bir kürtaj gerçekleştirebilirsiniz.
    Öncelikle siz üzülmemeli ve kız arkadaşınıza moral vermelisiniz. Onu hiç yalnız bırakmamalı ve yanında olmalısınız. İntihar hiç birşeyin çözümü değildir. Lütfen bunları düşünmeyiniz..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Bu sundan kaynaklanmaktadir sevgiliniz suan depresyon gegiriyor.Cunku anal olarak ciftlestiginiz icin buyuk bir pismanlik ve asagilik duygusunu yasamaktadir.Intihar hic bir seyi duzeltmez bunu kafanizdan silin ve sevgilinize bir daha yapmiyacagim diye destek olmaniz gereklidir.Sunuda unutmayin anal iliskide kadinlarda ANUS KANSERI ve KALIN BEGIRSAK KANSERI olmasi cok yuksek. BILIMSEL OLARAKTA KANITLANMISTIR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.