Tuvalet kölesi olmak istiyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 2.101 görüntülemeYorum Yazın
Tuvalet kölesi olmak istiyorum

esimin tuvalet kolesi olmak istiyorum,ama henuz soyleyemedim,cekiniyorum.ne yapabilirim?

esrarengiz tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Tuvalet kölesi olmak istiyorum (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ..AVNI dedi ki:

    Net ve acik yazmamissiniz esiniz sizin ustunuzemi tuvaletini yapacak yada esiniz sizinle tuvalettemi ciftlesecek.

  2. ka dedi ki:

    Aslında açık biçimde yazmış sayılır. Zaten fedakarlık yapcak kişi sizsiniz baştan avantalısınız bu durumda. Ancak tabii ki eşinizin bunu isteyip istememesi durumu da söz konusundur, sonuçta fantaziler yani düşsel zevkler tartışılır bir konudur. Onu bu duruma çekmek aslında sizin elinizde. Yavaş yavaş adımları oraya doğru kaydırabilirsiniz. Bir den yapmak yerine, yavaş yavaş söylemeden ilerlemelisiniz. Hiç yatağın dışına çıkmadıysanız önce bunu aşmalısınız. Yatak dışında ilişkinin neler getirdiğini ona göstermelisiniz..

  3. ercu dedi ki:

    esimin idrarini icmek istiyorum.onun kolesi olmak istiyorum,bi kac kez,idrarini ictim,ama sadece zevk icindi,ama simdi her zaman icmek istiyorum,hatta b*** bile.nasil soyleyebilirim?ne yapabilirim??

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.