Tuvalete gittiğimde kanama olduğunu fark ettim

Kategori: Cinsel Sorular - 897 görüntülemeYorum Yazın
Tuvalete gittiğimde kanama olduğunu fark ettim

erkek arkadasımla ıkı gun once ılıskıye grdım bugun ucuncu gun o an kan geldı ancak hala tuvalete cıktıgımdan azda olsa peceteye surulen acık renklı kan goruyorum büqün ıse tuvalete gıttıqımde ıdrarırımla beraber bıraz daha fazla kan geldı acaba neden ?

(T) tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Tuvalete gittiğimde kanama olduğunu fark ettim (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. .AVNI dedi ki:

    Buyuk bir ihtimallen kizlik zariniz yirtilmis durumdadir.Ama yinede emin olmak icin bir kadin uzman doktora muayene olmakta yarar var.Evlenene kadar sabretseydiniz ciftlesmek icin daha guvenli olurdu.

  2. ka dedi ki:

    Kızlık zarınızı boulmuş olabilir. Ancak kanama sürmesinin nedeni kızlık zarınızı henüz iyileşmemiş olduğu ya da içeride döl yolunun henüz taze olan dokusunda sert girişimler nedeniyle yapılmış bir zedelenme olduğudur. Kanamanızın sürmesi halinde ya da içiniz rahat etmiyorsa lütfen bir uzmana danışınız..

    Geçmiş olsun.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.