Üstüne adet görme

Kategori: Cinsel Sorular - 1.096 görüntülemeYorum Yazın
Üstüne adet görme

merhaba erkek arkadaşımla yaşadığım ilişkide arkama boşaldı ama hemen temizledik vajinama bulaşıp bulaşmadığını bilmioruz. ancak ben geçen ay aralık 10-11 gibi adet oldum yine bu ayda aynı tarihte adetim oldu benim adetlerimin ilk günü genelde sancılı olur bu seferde öyle oldu çok sancılıydı ve bir kaç gün önceden gögüslerim acı olur oda oldu sadece adetimin 1. ve 2. günü normal adetim oldu 3.4.ve 5. günün de az oldu arada kahverengi geldi buda yine normal adet dönemlerinde de olur ancak genelde normal kırmızıydı benim adetlerim 4 5 günde bazen 6 günde biter sadece bu ay 3.günden itibaren az oldum çok korkuyorum sizce hamile olabilirmiyim çok korkuyorum üstüne görme diye bi olay duydum bu olabilirmi bide şöle bir durum var bayanların yumurtlama dönemi olurmuş ben dediğim gibi 10-11 aralık gibi adet oldum ilişkim 4 ocakta oldu genelde adetlerim bir iki gün önce yada sonra olabiliyo lütfen bana yardım edinn kafayı yicem böle bişi olurmu lütfen yardımmmmmmmm!!!!!!

papatya tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Üstüne adet görme (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Üstüne görme, ara lekelenme, az adet görme gibi kavramların kesin teşhislerinin konulması çok zordur. Sanırım sıkıntılar yaşadığınız ya ergen yaşlardasınız ya da en fazla biraz daha büyük. Geçnlerin, hepimizin yaşadığı gündelik sıkıntılar nedeniyle, baskılar nedeniyle adet dönemlerinin değişebildiğini, lekelenmelerin olabildiğini, belki de sırf hamile kalıp kalmadığınızı düşündüğünüz için bile bunun olabileceğini biliyorum, yaşadım gördüm. Bu nedenle eczaneler 3-5 liraya satılan ya da daha kesin olmasını isterseniz yaklaşık 20-30 lira düzeylerindeki gelişkin hamilelik testlerini almanızı en azından erkek arkadaşınıza aldırmanızı şiddetle öneririm. Hem sizin aklınızdaki soru işaretleri gitmiş olur hem de bir durum söz konusuysa erkenden müdahale edebilirsiniz.
    Korkmayın lütfen, doğru önemleri alırsanız, hayatınızın sonu değil, kolay atlattığınız bir sıkıntı olur. Düzenlive doğru önemleri almaktan vazgeçmeyin, ama yine de bişey olursa, dünyada sizinle aynı sorunu yaşayan milyarlarca kadın var unutmayın, doktorlara, iyi doktorlara güvenin..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.