Vajinam çok kuru ne yapmalıyız?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.127 görüntülemeYorum Yazın
Vajinam çok kuru ne yapmalıyız?

Vajinam çok kuru eşim içime girerken zorlanıyoruz ne yapalım?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Vajinam çok kuru ne yapmalıyız? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    İnsanın kendi yardımcı sıvıları cinsel ilişkiyi başlatırken kayganlığı sağlamak içindir. Bu sıvılar yetersiz geliyorsa, piyasada satılan su ya da yağ bazlı vajinal kayganlaştırıcılardan satın alabilirsiniz. Ancak çok ucuz ve uzak doğu ürünü olmamasına dikkat ediniz satın alırken.
    Bundan önce yalnız dikkat etmeniz gerken bir skıntı vardır. Ben de birlikte olduğum kız arkadaşımla eğer o tam hazırlanmamışsa kuruluk sorunu yaşarım. Yeteri kadar doyuma ulaştığınızdan önce emin olmalısınız yani bu işi doğru mu yapıyorsunuz bir bi kontrol etmelisiniz. Eğer eminseniz, önsevişme sürenizi yeteri kadar tutuyorsanız ve yine de sorun yaşıyorsanız, ozaman hiç dert etmeden “vajinal kayganlaştırıcı” alınız..
    Ancak uyarmadan geçmeyeyim lütfen ama lütfen başka ürünler kullanmayınız. Kremler, jöleler, sıvı yağlar, katı yağlar, masaj yağları, vazelin vb. ürünler; vajinanızın zarar görmesine neden olur. Ve özellike vazelin, irritasyona sebep oldğundan vajinal ya da anal olarak kullanıldığında dışa doğru itki hissi verir, bazen de istemsiz olarak dışkınızın gelmesine zorlanmanıza neden olabilir..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Bysorunu en kolay halletmenin yolu ya siz vajinaniza yaglandirici krem yada esiniz penisine yaglandirici bir krem surebilirsiniz.Kuru olarak cinsel iliskide vajinaniz buyuk zarar gorur.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.