Vajinaya rimel kabı girince kızlık bozulur mu ?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.247 görüntülemeYorum Yazın
Vajinaya rimel kabı girince kızlık bozulur mu ?

hocam çok acil bi durum var arkadaşımın evinde net olmadığı için ben size soruyorum arkadaşım mastürbasyon yaparken söylediğine göre vajinasına rimelin kabını sokarak kendini tatmin etmiş.sonra çıkardığı zamn kan gelmiş ve ertesi gün adet görmüş.uzun bi süre sonra banyoda birdaha aynısını yapmış ve tekrar kan gelmiş. acaba kızlık zarı bozulmuşmudur . çok önemli şimdi evlenecek ve evleneceği erkek kız değilse onu istemiyor. bende bişey söyleyemedim.nolur bize yardım edin.cevabınızı çok acil bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim

Anonim tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Vajinaya rimel kabı girince kızlık bozulur mu ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Kızlık zarı bozulmuş olabilir. Hatta söylediklerinize dayanarak kesinlikle bozulduğunu söyleyebilirim. Eğer imkanı varsa evlenmeden bir kaç gün önce kızlık zarını diktirebilir bu mümkün. Bunun için endişe etmesin. Ancak onu kız olmadığı için istemeyen bir erkekle mutlu olabilir mi bunu iyi düşünsün. Bu zihniyette birisinin ne kendisine ne de ona hiç bir yararı dokunmaz..

  2. seyda dedi ki:

    kan gelmedi.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.