Arkadan yapınca hamile kalınır mı ?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.642 görüntülemeYorum Yazın
Arkadan yapınca hamile kalınır mı ?

arkadan yapılca hamile kalınırmı

çaresiz tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Arkadan yapınca hamile kalınır mı ? (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ka dedi ki:

  Anal ilişkiden direkt hamile kalınmaz. Ancak anüsten içeriye doğru boşaldıktan sonra, spermler geri dışaır çıkıp vajinaya doğru kayabilir. Bu yolla da kızlık zari bozulmasa dahi hamile kalınabilir. Hatta bu belli oranda görülebilen bir durumdur. Lütfen prezervatif ile korununuz..

 2. siberzalim dedi ki:

  boşaldığın yere dikkat etmediysen belki milyonda bir ihtimalle vajinadan süzülerek içeri girer ve hamile kalır 🙂 bunu yapmayı başardıysan dünyanın en şanslı babasısın…

 3. ErBey dedi ki:

  Anal ilişki ile hamile kalınmaz. Ancak anüs içine boşaldığınız taktirde spermlerin akarak vajinaya ulaşması çok kolaydır. Ve istenmeyen gebeliklere neden olur.

 4. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

  ARKADAN CIFTLESTIGINIZDE SADECE ESINIZ ILERIDE BIR KANSER HASTASI ADAYIDIR.KALIN BAGIRSAK VE ANUS KANSERI AYRICA DISKIYI TUTAMAZ.AMA VAJINAYA AKMAZSA HAMILE KALINMAZ.HAMILE KALMAK KANSER OLMASINDAR IYIDIR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.