Erkek arkadaşım sünnet olmamış?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.278 görüntülemeYorum Yazın
Erkek arkadaşım sünnet olmamış?

selam 3 aydır birlikte olduğum ve cok sevdiğim erkek arkadaşımın sunnetsız olduğunu öğrendım ne yapacağımı bılmıyorum onu öyle kabul mü etmem gerekir bizim geleneklerimizde sunnet olması gerekır ama onu cok sevıyorum ne yapmalıyım?

Ebru tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erkek arkadaşım sünnet olmamış? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Sünnet olunması tamamen tercih nedenidir. Dinsel ya da sağlık nedenleriyle yaptırılması ya da yaptırılmaması kişiye bağlıdır. Belli bir yaştan sonra bunu ona zorlatmanızın bir anlamı yoktur. Aklınıza takmanıza değecek kadar önemli bir durum değildir. Ama eğer sizin kişisel olarak içinize sinmeyen bir şey varsa çekinmeden paylaşmalısınız onunla. Elbette beraber bir çözüm ya da anlaşma yolu bulacaksınızdır.. Ama dert etmeyin, ne ilişkinize bir zararı olur ne de sıkıntı edecek kadar önemlidir..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Bugun butun tib dunyasi sunnet olmanin faydalari bakimindan hem fikirdir.Sunnetsiz erkeklerde derinin altina kalan sperm kalintilari zamanlan sizdede bazi hastaliklar olusabilir.Erkek arkadasiniz icinse prostat kanserine yakalanmasi daha cabuk olur.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.