Ölmek istiyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 1.203 görüntülemeYorum Yazın
Ölmek istiyorum

hamıleyım ama regl oldum ve 18 yasındayım yardım edın bana

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ölmek istiyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ada güven dedi ki:

    Hamilelikten emin olmak için eczaneden bi test daha al uygula emin olursun..Yinede hamile çıkarsan bunu sana en çok detsek olacak ve seni yargılamayıp zarar vermeyecek bir büyüğüne söyle ve bebeğin babası olan kişiyi bulup konuş…Sakin ve soğuk kanlı ol her sorunun mutlaka bir çözümü vardır..

  2. ... dedi ki:

    geçen başımıza geldiği için araştırdım. şöyle öneriler aldım. eğer adet gecikirse. yani 10 günlük falan bir gecikme olursa eczaneden 3 adet test al fiyatlar 20-30 lira arası olması lazım bir tanesinin. bu testleri sabah idrarı ile denerseniz hormonlar idrarda daha belirgin olacaktır. ayrıca yaptığınız işe pişman olacaksanız yapmayın. hadi yapacaksınız korunun. yaşın küçük olduğu için ailenden ayrı hareket edemeyeceksin sanırım bu da kürtaj olayını riske sokar. illegal şekilde yaptırabilisin ki sakın denemeyin!!! pek verimli olmaz daha büyük sorunlar açar. kısacası dediklerimi uygulayın ve pişman olacağınız şeyler yapmayın. sorunuz varsa yazabilirsiniz.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.